Demo isteği için iletişime geçin

+90 (216) 474 13 03
İLETİŞİM VE PAZARLAMAYI
360° ELE ALIYORUZ
Kendimizi araştırma tabanlı bir teknoloji şirketi olarak tanımlıyoruz.
20 yıllık sektörel deneyimimizi, en etkili ve yenilikçi araçlarla harmanlıyor
ve iletişiminizin her anında yanınızda yer alıyoruz. Markanızı ileriye taşıyacak
bilgiye hızla ulaşmanızı, doğru iletişim stratejileri geliştirmenizi
ve etkinizi ölçümleyebilmenizi sağlıyoruz.

NEDEN 360°

Markanızın hedef kitlenizle buluştuğu her alan ve her dakika bizim ilgi alanımız. Çünkü pazarlama ve iletişim stratejilerinizi belirlerken sistematik medya takibinin ve elde edilen verilerin doğru yorumlanması gerektiğinin farkındayız.

İletişimin artık çok boyutlu ve küresel konumlandırıldığı günümüz koşullarında, gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurarak geleneksel ve dijital tüm mecraları eksiksiz şekilde sizin için bir araya getiriyoruz. Çizgisel değil, 360° çözüm projeleri sunuyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Verileri yalnızca ulaşılabilir kılmıyor, aynı zamanda uzman editör kadromuz ile elde ettiğimiz tüm verileri istediğiniz kapsamda ve sıklıkta raporluyoruz.

Medya Var Oluş Analizleri

Dna360’ın sektörel ölçümlemenin kurallarını koyan ve terminolojisini oluşturan deneyimli kadrosu ile ihtiyacınız olan tüm analizleri değerlendirmenize sunuyoruz. Haftalık, 15 günlük, aylık, 3 aylık veya yıllık olmak üzere ihtiyacınıza en uygun periyotta ve tam zamanında servis edilen geniş kapsamlı medya analizleriyle, iletişim stratejilerinizi geliştirmeniz için size ışık tutuyoruz.

Etkinlik ve Kriz Analizleri

Markanızla direkt ya da dolaylı yoldan ilgili olabilecek etkinliklerin yansımalarını analiz ediyor, markanızı ileriye taşıyabilecek geniş çaplı performans ölçümleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra, markanızı etkileyebilecek olası kriz durumlarında eş zamanlı bildirimler ve raporlar ile bir adım önde olmanızı, krizi fırsata çevirmenizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

KSS ve Sponsorluk Analizleri

Sponsorluklar ile elde etiğiniz marka görünürlüğünüzün, etkinlik alanının özelliklerine ve takvimine göre takibini yapıyor, kurumsal iletişiminize katkısını oransal olarak değerlendiriyoruz. Birçok farklı kritere göre oluşturduğumuz analizlerimiz yardımıyla, yatırımlarınızın etkisini, en objektif ve somut şekilde görerek zaman ve para kaybınızın önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Analizleri

Hedef kitlenize en kısa ve en hızlı şekilde, bire bir olarak ulaştığınız sosyal mecralarda varlığınızı nasıl sürdürdüğünüzü anlamanız adına, hakkınızda tüm konuşulanları dinliyor, analiz ediyor, raporluyoruz. Dijital pazarlama stratejileriniz için size rehber olabilecek veriler oluşturmaya çalışıyoruz.