Request Demo

+90 (216) 474 13 03
TURKEY'S MOST COMPREHENSIVE AND
MOST EFFECTIVE WIDE MEDIA MONITORING SYSTEM
Easy - Smart - Integrated

NEDEN SCOPE?


Bugüne dek kullanmış olduğunuz tüm programlarda yer alan tüm işlevsel özelliklerle donatılan Scope, bir medya takibi yazılımında arayacağınız tüm özelliklere sahip. İhtiyaçlarınızı ve onlara özel çözümleri bilen tek bir sistem.

Tamamen entegre.

Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, istediğiniz her mecrayı ya da programı Scope’a entegre edebilir, tek bir yerden takip edebilir, arşivleyebilir, dilerseniz paylaşabilirsiniz.

Sade ve etkileyici tasarım.

Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır ara yüzüyle sadece birkaç dakikada istediğiniz sonuçlara yalnızca dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Sınırları kaldıran çoklu platform desteği.

Çoklu platformu destekleyen yazılımı sayesinde, Scope’u ister masaüstü bilgisayarınızdan ister tabletinizden ister cep telefonunuzdan sorunsuz kullanabilir, ihtiyacınız olan tüm verilere anında erişebilirsiniz.

İsteğe göre özelleştirilebilir kullanım.

Geniş takip yelpazesi ile dilediğiniz alanda dilediğiniz sayıda konuyu, sınırsız anahtar kelime kullanarak arayabilir; onları dosyalayabilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Duygu Tanımlama Teknolojisi ile nitelikli sonuçlar.

Scope, yakaladığı her içeriği tarama sisteminden geçirip analiz eder ve sınıflandırır. Böylece size yalnızca en doğru ve sonuca odaklı verileri sunar.

Sizin adınıza, sizin gibi düşünen editör hizmeti.

Dilerseniz yalnızca size özel, ihtiyacınıza en uygun periyotta analiz ve raporlama yapacak, geleneksel ve yeni medyadaki yansımanız olacak bir editörle çalışabilir, elinizdeki verileri en doğru şekilde yorumlayabilirsiniz.

Basılı yayınlarda toplam tirajın %99'u.

Yazılı basında markanızla ya da ilgilendiğiniz herhangi bir konuyla ilgili çıkan tüm haber ve içeriklere erişin. Türkiye’deki yıllık toplam tirajın %99'u Scope’ta.

Ulusal, yerel televizyon ve radyo kanalları

Tüm yayın sağlayıcı platformları 7 gün 24 saat takip eden Scope’ta, titizlikle hazırlanan ilk yayın ve tekrar bilgilerinin raporlarına en hızlı şekilde ulaşın.

6 milyonun üzerinde dijital yayın

Haber ve içerik portalları, bloglar, sözlükler, forumlar gibi dijital mecralarda çıkan tüm haberleri eş zamanlı ekranınızda görüntüleyin.

Saniye saniye sosyal medya

Bir dakikada sayısı milyonları geçen yorum içinden, istediğiniz konuyla ya da markanızla ilgili olanları filtrelenmiş şekilde inceleyin.


"YARIN"DAN HABERDAR OLUN

Yalnızca yayınlanmış değil, yayınlanacak olan haberlere de erişebilir, gündemi herkesten önce takip edebilirsiniz. Böylece olası krizlere ya da gündem değişikliklerine karşı önceden iletişim stratejisi geliştirebilirsiniz.